3 Eylül 2008 Çarşamba

Schindler's List

Schindler's List Main theme çalıo şu an pc de..
benim aklımdan geçen yaza dair bir sürü acıklı sahne geçiyor.. 2. Dünya Savaşı Nazi Almanyasını anlatan bu filmin müziği kadar acıklı değildir tabiki yaşadıklarım.. ama bugün bi yerde okuduğum gibi " büyük acı, küçük acı yoktur, acı acıdır". seni çok özledim dede..

4 yorum:

Neyir İren dedi ki...

şimdi farkettim, ilk yazını doğumgünümde yazmışsın :)

cometa dedi ki...

o zaman doğum gününde yazdığım yazıda da seni o kadar seviyorum ki blogumu bile senin doğum gününde doğurdum dediğimi de farketmen lazım:)

Neyir İren dedi ki...

onu zaten farketmiştim, hatta şimdi okurken aa ben biliyodum zaten benim doğumgünümde yazmaya başladığını dedim kendi kendime :)

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.