19 Eylül 2008 Cuma

Karakolda Ayna Var..

Bu gün gittiğim Kavaklıdere Karakolu’nda ve Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan memurları, polisleri avukatlara gösterdikleri düzgün muameleden dolayı tebrik ediyorum. Bugün istediğim hiçbir şeyi geri çevirmeyerek işimi o kadar kolaylaştırdılar ki hepsine teşekkür ediyorum. Zaten gittiğim hiçbir karakolda klasik bunalım memur triplerine maruz kalmadığımı da söyleyebilirim.Hatta Norveçli, pasaportunu kaybetmiş adamcağızla gayet düzgün İngilizce konuşan ve ona başarılı bir şekilde yardımcı olan Kavaklıdere Polis Karakolu ‘nda görevli, adını bilmediğim polis de ayrıca gözlerimi yaşarttı. Şakacı bir memur “bak bizim hacılar entarilerinin içine dikerler bir cep, pasaportunu parasını da saklarlar oraya, bu niye öyle yapmamış ki” dedi ama şaka yaptı bence:) Netice itibariyle bürokratik bir engelle karşılaşamadığım bu teşkilata ilişkin yazım abartı gelebilir belki ama gün içinde karşılaştığım terslikleri düşününce iyi bir şey bünyemde şaşkınlık yaratıyor, paylaşmak istiyorum! Hala bir yerlerde işini doğru yapan, sizi başından atmaya çalışmayan, çalışkan ve saygılı insanlar var! Korkmayın.

1 yorum:

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli
Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.