4 Eylül 2008 Perşembe

Özge Piknik

Ara sıra öğle tatillerinde yemek yediğimiz bir yer.. “Özge Piknik” Kömür ateşinde pişen döneri gerçekten de lezzetlidir.. Burada yemek yerken tanıdık tanımadık herkes yan yana oturur.. çünkü gelenler genelde tekdir..en fazla iki kişi.. Bu seferde benim yanımda yaşlıca bir amca oturuyordu.. diğer yanımda da iş arkadaşım demet.. biz kendi aramızda konuşup durduk bütün yemek boyunca ne yapsak ne etsek diye.. gelecek planlarından bahsettik. yemeğin sonunda amca bana birden sen kısa yoldan zengin olmak istiyorsun, aklın falan yurtdışında.. ama boş ver bunları küçük bir yere git orda yap işini demesin mi.. sürekli gök yüzüne bakıp işaret beklediğim bu günlerde falcı kılıklı bu amcayı dikkate almalı mıyım acaba?:))

1 yorum:

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.