24 Eylül 2008 Çarşamba

LEGO


benim şimdi "ah ne de çok özlemişim legolarımı" tarzında bir cümle kuracağımı sanmayın çünkü biz haftada iki gün zeyneple doya doya oynuyoruzonlarla.. onlar benim legolarım. Sanırım babam 5. yaş günümde almıştı. Ama nedense o doğum günümde boyuma uygun bir mini sandalye de iççamaşırlarımla, elimde barbie dergisi, bacak bacak üstüne atmış pozisyonda takılmayı tercih ettiğimden o fotomu buraya koyamıyorum, çok müstehcen:PZeyneple dün akşam biraz alternatif olsun dedik, havuz yaptık , derken tramplen,tramplene çıkan merdiven, güneşlenenler için şezlong ve tabiki güneşten korunmaları için tente benzeri bir şeyi de unutmadık. Çünkü zeynep dediki " güneştee kalmasınlaaaar, ölürler soraaaaa " Zaman zaman deniz yatağında da yatırdık adamlarımızı, ringoya bile bindirdik ama onları çok uzatmadık alt komşulara ses gitmesin diye.. Ne barbieler, ne evcilik oyuncakları, legolarımı tek geçerim, dünyaya değişmem..

2 yorum:

Unknown dedi ki...

merve şakamısnız siz n legosu! lego biteli çok oldu biz bunların magnet olanlarını aldık harikalar neler yapıoyoruz muratla! lütfen kendini guncellleee!!!! :)

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli
Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.