4 Eylül 2008 Perşembe

Kirpik KıvırıcısıYargıtay’da şöyle bir uygulama vardır.. eğer avukatsanız size ayrılmış bir giriş vardır ve kimliğinizi gösterip ziyaretçi kartı almadan çantanızı cihazdan geçirerek bu binaya giriş yapabilirsiniz.. ben hafta da en az iki gere bu binada bulunduğumdan kapıdaki güvenlik görevlileri beni tanır, bana günaydın avukat hanıııım derler ve ben gülümseyerek işlerime başlarım.. Ancak bu meşhur(!) avukat hanım olmamdan çok çok önce, Yargıtay’da yeni tanınmaya başladığım günlerden bir gün ve tıka basa makkaj çantamı da beraberimde taşırken ben, çantam cihazdan çıktıktan sora henüz samimi olmadığım güvenlik görevlisi bey avukat hanım bir Dakka çantanız içinde bişi var sanırım makas bir görelim” demesin mi.. o anda saniyede kafamdan geçenler “tamam cımbız var hani törpüde var, hatta bi adaya düştüğümde yanıma alıcak 3 şey diil 3000 şeyin hepsi var bu çantada ama makas da mı vardı ya”” …derken çantam açılır.. çantanın içindeki ufak çanta şüpheli olduğundan bir de o açılır, hah şu bu derken ben hemen aydınlatırım değerli arkadaşları .. “aaAA o muuU o makas diilki kirpik kıvırıcısı…” derken yine bir başka gün kapıdan içeri girilir… bu sefer beni tanıyan değerli beyler arka taraftadır.. genç bir bayan gözlerini dört açmış çantamın içini gösteren ekrana bakmaktadır.. veee “çantanızda makas var sanırım bir görüverelim” der.. ben tam “aa bir Saniye” diyecekken arkadaki güvenlikçi amcalar bombayı patlatır.. “avukat hanım geçsiiiin.. kiPrik kıvırıcısı oo..” evet evet başardım.. yüzyılın buluşu, en sevdiğim aleti itinayla türkiye’nin dört bir yanına tanıtıyorum..

4 yorum:

Unknown dedi ki...

ahahaha güzeldi bu

Unknown dedi ki...

hayatım boyunca korktuum ve dişcilerdeki gazlı bezi tutmak için kullanılan alete benzetiim kirpik kıvırıcı bi gün mervenin elinde karşıma çıktı.çığlık atıp merve o ne dediğimi hatırlıorum.gayet sakin bi vaziyette bana dönüp "n var selma bunda korkucak" diip bana şaşkın gözlerle bakmıştı. kimbilir güvenlik o kirpik kıvırıcısını bulduunda nası sahiplendiki adamlara da gayet normal geldi..:)

cometa dedi ki...

kirpik kıvırıcımla bi akşam arabada banuyu beklerken makkaj yapmam üzerine tanışanutku bile şaşırmadı selma teesüf ederiM:) "aa ablamında var bundan" dedi geçti gitti:)

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.