8 Eylül 2008 Pazartesi

Bir şarkı var aklımda, söylemesi ayıp, sözleri kayıp..

Bir şarkı benim dilime nasıl dolanır? Muhtemelen okul zamanı benden önce uyanmış Bahar Hanım günün, ayın hatta yılın en akla gelmeyecek şarkısını ayna karşısında hazırlanırken sadece bir kez mırıldanır ama bu benim bütün bir günüme mal olur ve ben sürekli o şarkıyı söylerim. Ama bugün Bahar bana böyle bir komplo da hazırlamadı. Peki ben İdare Mahkemesi'nin merdivenlerinden inerken,asansörde,ankarayda hangi şarkıyı söylüyordum?Uzun ip belimizde, baltalar elimizde biz gideriz ormana heey ormanaa.. İzci bile olmadım, kampa bile gitmedim ki been:)

4 yorum:

BahaR dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.
BahaR dedi ki...

Sabahları tatilde olmam sebebiyle uyanamıyor,böylelikle diline şarkı dolayamıyorum.Şuanda uyuyorsun.Ama yarın işyerinden girdiğinde ağzına bir şarkı takabilmek için,yarın için buraya bir şarkı yazmak isterim.Bu şarkı şu an benim aklıma takılmış olan şarkıdır.Aklımda şarkı olmadığı bir dk hatırlamıyorum ne yazık ki...

dalgalandım da duruldum
koştum ardından yoruldum
binlerce güzeel sevdim deeeee sevdim deeee
en son sana vurulduuuum en son sana vurulduuum..

caloroso dedi ki...

Mervecim,
utanarak söylüyorum, benimde dilime bir kere (dolmuş şoförü sağolsun...) güllü'nün bir şarkısı takılmıştı:)
bütün gün onu söylemem rağmen, şimdi tek harfini hatırlamıyorum.
c.t.

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.