13 Eylül 2008 Cumartesi

Pizza Tarifi (Annemin meşhur pizzası)Hamuru için
1 çay bardağı süt
½ çay bardağı ayçiçek yağı
Yarım pakmaya(maya için şeker)
Un
Tuz
Kekik

Hamuru açtıktan sonra ketçapla kapla. Yağladığın pizza tepsisine yerleştir. Üzerine biraz kaşar serpip canın ne istiyorsa koy.(Ben kocaman mantarlar, azıcık sucuk, bol bol sosis ve salam, mısır, yeşil ve siyah zeytin, bir de yeşil biber koydum. ) Sonra yine serp kaşarları. Önceden ısıtılmış fırında 175 derecede pişir. Afiyet olsun.


3 yorum:

caloroso dedi ki...

mervecim
enfes görünüyor!!!
o zaman bende
pizza(merve yapsın) istedim.

Unknown dedi ki...

Çok lezzetli görünüyor. Tabiki nedeni evde yapılmış olması ve dışarıya göre daha saglıklı olması.

Bu pizzadan bende yemek istiyorum an itibari ile :)

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.