22 Eylül 2008 Pazartesi

La Reve

İş yerimdeyim, hiç ışık yok, renkler sepya, ışıkları yakmak istiyorum ama bulamıyorum düğmeleri.. Birden karşıma bir bebek çıkıyor, pusette 3 yaşlarında.. Onu görür görmez telaşla diyorum ki “ neden bu pusettesin, ayakların ağrımadı mı böyle oturarak uyumaktan?” Kucağıma alıyorum onu. O bebekte bir şey var, sanki hasta ya da mutsuz. O bebek beni sevip, bana bağlandıkça huzursuz oluyorum. İçim sıkılıyor. Benim salonum çok ferah diyerek ilerliyorum onunla. Evim o kadar yüksekteki bulutlar geçiyor penceremin önünden. Yerden tavana kadar cam ve gündüz ama yine de karanlık içerisi. Karşıdaki binaları gösteriyorum bebeğe, kucağımda otururken. Bak diyorum burada oturan insanlar havaalanına gitmez , gerçekten de evlerin yanında üzerinde pegasus yazan tren vagonuna benzer çıkıntılar var ve uçaklar gelip oradan alıyorlar yolcuları. Bir anda o kadar çok başım dönüyor ki, kucağımda yatarken külçe gibi ağırlaştığını hissettiğim bebeği itiyorum üstümden ve diyorum ki “ Ben yüksekten çok korkarım” Allah hayırlara getirsin.

5 yorum:

earwen dedi ki...

off ben de feci karışık rüyalar gördüm..yani bi on tane ardarda alakasız..hiç böle olmazdı hani görürsün de hatırlamassın belki ama ben hepsini de hatırlıyorum..bi de insanlar rüya uydurursa bu günah mıııı diye sorasım geldi sana hahah:)

cometa dedi ki...

Bilirsin lisede bana sürekli uydurduğun rüyaları anlatırdın ben de sana çok günah olduğunu söylerdim:)allah affetsin seni:)
amin

BahaR dedi ki...

korkuyorum bu birincisi.
ikincisi ben de rüyamda hani bizim burda pasta malzemeleri satan başkent bişi bişi diye bir yer var ya ordaydım..çok ilginç..

Unknown dedi ki...

benim rüyaları biliosn zaten ehehehe en kötüsü de okuldayken final zamanı gördüüm rüyaydı...hapishanedeyz bi adadaki ve ordaki mahkumlarla birlikte bi kayıkla kacmaya calısıorz
nası sığdıysak kücücük kayığa 20 kisi...rüya iste:)))

Anonim dedi ki...

Bu Asa sigorta şirketi olduğu için, tüm özellikleri riayet türünü sigorta, biz de çalışmak için denizaşırı veya kişisel iş için seyahat için vize dışarı sigortalamak ne, sen biz kişisel şirket kurmak için ülkeden dışarı seyahat etmek bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi yerleşmek için seyahat etmek size kişisel vize veya aile vizesi sağlamak için yetenekli
Seçtiğiniz ülke. Firmamız size 28 yıl Maximo süresi geri ödeme için bir emlak inşa, bu yüzden eğer ilgilendi, lütfen şimdi uygulayabilirsiniz.

Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: visaagency040@gmail.com ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için finance_institute2015@outlook.com: kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
(1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
(2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
(3) kara mallarını sigorta.
(4) ev mallarını sigorta.
(5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.